قانونمندی کسب و کار

قانونمندی کسب و کار

قانونمندی کسب و کار اینترنتی

کلیه اصول و رویه‏ های فروشگاه زرپرون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

رعایت حریم شخصی کاربران برای فروشگاه زرپرون  بسیار حائز اهمیت است. بخشی از اطلاعاتی زرپرون ذخیره میکند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست سفارش ، تماس با مرکز تماس و یا روشهای مشابه در سامانه ثبت میکنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس مکانی برای ارسال سفارش و اطلاعاتی از این دست میباشد و زرپرون متعهد می‏شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند .  توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط زرپرون جزئی از اموال زرپرون محسوب می‏شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏دارد.

پشتیبانی :

ما در زرپرون با پشتیبانی ۱۸ ساعته حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده میشود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی میتوانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.